Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Subskrypcja

Z uwagi na to, że program Notowania 3 nie obsługuje już nowej daty, nie mam możliwości zasilania danymi RT programu z systemami. Z tego powodu od 01.01.2020r. usługa nie jest już oferowana.

Kalkulacja ceny pakietu miesiecznego dostępu do sygnałów systemów FW20 60 min od 15.02.12 2012-02-13 21:36

Zasady kalkulacji:

  1. Cena pakietu miesięcznego (30 dni) jest obliczana na podstawie miesięcznej średniej kroczącej teoretycznych wyników „Systemu 1” za ostatnie 3 miesiące. Pierwsza cena jest skalkulowana na podstawie teoretycznych wyników za okres: styczeń – marzec 2011. Następna kalkulacja będzie obliczana na podstawie teoretycznych wyników za okres: luty – kwiecień 2011, itd.

  2. Od teoretycznych wyników systemu odejmowane jest 40% na tzw. poślizg systemu. Czym jest poślizg, dlaczego występuje i jak sobie z nim radzić opisane jest w Opisie Systemu.

  3. Od tak wyliczonych wyników systemu naliczana jest prowizja w wysokości 25% wartości punktowej wyrażonej w złotych (mnożnik x 10 zł).
    Prowizja stanowi cenę pakietu miesięcznego (30 dni) i jest uaktualniana co miesiąc. Może więc się zmniejszać lub zwiększać, w zależności od skuteczności systemu.

  4. Prowizja jest naliczana zgodnie z minimalnymi ustawieniami systemu, który gra maksymalnie dwoma pozycjami z trendem i jedną przeciw zdefiniowanemu trendowi. Użytkownik nie jest zobligowany do gry takimi ustawieniami. Może je zwielokrotnić w zależności od zasobności swojego portfela inwestycyjnego. Musi jednak brać pod uwagę to, że zwielokrotnienie maksymalnej wielkości pozycji powoduje również zwielokrotnienie ewentualnego Draw Downu systemu. Szczegóły ustawień systemu i statystyki dla ustawień minimalnych można znaleźć w Opisie systemu.

  5. Szczegóły miesięcznej kalkulacji są dostępne w załączonym pliku na dole notki. Plik z kalkulacją




Omówienie miesiąca – styczeń 2012

 

Styczeń był miesiącem wzrostowym stabilnej, umiarkowanie niskiej, zmienności w obrębie godziny. Kontrakty na interwale 60 min w połowie miesiąca wybiły się ponad średnią 240 EMA i do końca pozostawały ponad nią. Tym razem więc tradycyjny efekt stycznia dotarł na warszawski parkiet.

Miesiąc rozpoczął się na poziomie 2165 pkt, a zakończył się na poziomie 2349 pkt. Miesięczny wzrost wyniósł więc 184 punkty.


Zmienność mierzona wskaźnikiem ATR(21) utrzymywała się na stałym, dość niskim zakresie od 10 pkt do 13 pkt. Jest to zmienność charakterystyczna dla trendów wzrostowych.

Poślizg w analizowanym okresie praktycznie przy żadnej transakcji nie przekroczył 3 punktów. Wydaje się więc, że taki poziom ATR(21) jest optymalny dla pracy systemów.

Od strony technicznej praca systemów była bezawaryjna.

Systemy zdobywały punkty głównie na pozycjach długich , choć wyłapały również jedno sensowne zejście na początku miesiąca. Niestety dynamika wzrostu nie była nadzwyczajna i oba systemy traciły na horyzontalnych konsolidacjach. System 1 był mniej aktywny w tych częściach ruchu, stąd większa skuteczność punktowa.


Skuteczność na tle poprzednich miesięcy

 

System 1 uzyskał w styczniu 374 pkt brutto (nie uwzględniając prowizji). Wynik kształtuje się nieco powyżej średniej za 37 miesięcy, która obecnie wynosi 338 pkt.

Koszty transakcyjne utrzymały się na niezmienionym poziomie i stanowią obecnie 19.5%  wyniku. Dokładną kalkulację można znaleźć w pliku analitycznym dołączonym do raportu.

Szczegółowe wyniki wszystkich 37 miesięcy prezentuje tabela poniżej.

System 2 uzyskał w styczniu 328 pkt brutto (bez prowizji). Jest to wynik znacznie powyżej średniej długookresowej, która za 37 miesięcy wynosi obecnie 246 pkt. Wynik ze stycznia poprawił średnią o 3 pkt.

Szczegółowe wyniki wszystkich 37 miesięcy prezentuje tabela poniżej.

Wycena abonamentu na kolejny okres (od 15 lutego 2011)

Z kalkulacji ceny wypada październik 2011, a wchodzi styczeń 2012. Cena abonamentu miesięcznego wyniesie 370 zł.

Wynik kalkulacji znajduje się w pliku na końcu dokumentu



Pliki:
Transakcje listopad - styczeń 2012

< Wstecz